kontakt

jazzinka@go2.pl

Ja dla Was

Z jednej strony dusza hotelarza – odwiedziłam mnóstwo hoteli, prywatnie i służbowo. Hotele znam od podszewki na każdym etapie ich funkcjonowania, oczami recepcji, managera i dyrektora. Znam potrzeby, szanse, zagrożenia i wiem, jak prowadzić miejsce, w którym goście czują się dobrze. Otworzyłam i zarządzałam kilkoma obiektami na Mazurach. A teraz pomagam innym pokazać się z najbardziej gościnnej strony.

Z drugiej strony dusza podróżnika – z turystyką związałam się w 1998 roku i w biurach podróży pomagałam innym realizować marzenia o dotarciu do niezwykłych miejsc. Nie zapominając o realizowaniu swoich własnych marzeń o takich miejscach.

Z trzeciej strony dusza muzyczna – od dawnej muzyki barokowej, przez jazz tradycyjny, aż do tego nowoczesnego. Szczególnie kocham muzykę na żywo i nie przepuszczę absolutnie żadnej okazji do spotkania się z zaprzyjaźnionymi muzykami na pewnym statku na Mazurach. Ta pływająca sala koncertowa to jedno z moich ulubionych miejsc we wszechświecie. A gdybym miała słuchać jednego artysty do końca życia, to byłaby to Beady Belle. 

Z czwartej strony dusza niespokojna – ruchliwa i niecierpliwa. Od siedzenia na miejscu wybieram przebieranie rękami: dziergam, szydełkuję, robię na drutach. Zamieniam całą energię moich dłoni w miękkie, ciepłe i przytulne wełniane czapki, szaliki, koce, rękawiczki, kosze i pluszaki.